ZAVŘENÁ POKLADNA, ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

ZAVŘENÁ POKLADNA, ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ

  • Březen 13, 2020

Pokladna Divadla Gong je vzhledem k usnesení vlády o vyhlášení nouzového stavu uzavřena. Znovu otevřena bude od 18. května, a to vždy od pondělí do pátku 14.00–18.00.

VSTUPENKY NA PŘELOŽENÉ KONCERTY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI A NENÍ TŘEBA JE VYMĚŇOVAT.
V případě nevyhovujícího náhradního termínu koncertu je možné vstupenky vrátit v místě zakoupení (v případě nákupu vstupenek přímo v Divadle Gong až po opětovném otevření pokladny, tzn. od 18. května) do 30. 6. 2020. Vrácení peněz za internetové vstupenky (e-ticket) je nutné odeslat do společnosti Ticketportal (Politických vězňů 15, Praha 1). Peníze vám budou vráceny na účet. Peníze za vstupenky na zrušený koncert vám budou vráceny v místě zakoupení do 30. 6. 2020. Vrácení peněz za internetové vstupenky (e-ticket) proběhne automaticky.

PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ – DIVADLO AHA!
Všechna představení do konce června jsou bez náhrady zrušena. Vstupenky je možné vrátit v místě zakoupení do 30. 6. 2020. Vrácení peněz za internetové vstupenky (e-ticket) proběhne automaticky.

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI KULTURNÍPORTÁL.CZ
Vstupenky na představení neodehraná z důvodu rozhodnutí bezpečnostní rady státu si prosím ponechejte, po skončení stávajících opatření vám nabídneme jejich výměnu na nové termíny. Další otázky odpoví pořadatel těchto představení na telefonním čísle 603 805 271.

Vzhledem k stále se měnící situaci nejsme schopni v tento moment odhadnout, jak dlouho opatření potrvá. Prosíme diváky, aby sledovali webové stránky (www.divadlogong.cz) a sociální sítě divadla (facebook Divadlo Gong), kde budou informace aktualizovány podle vývoje situace v zemi.